سلام و صد درود.درود و صد سلام میریم که داشته باشیم اولین پست سال 98 رو.عارضم به خدمتتون که من کلا امسال عید نداشتم.چون تمامی روزها رو برای کسب نون حلال رفتم سرکار از اونور یار گرامی هم تشریف نداشتنرفته بودن شهر و دیار خودشون.و سکوت خیلی مرگباری هم بینمون تو عید حاکم بود و واقعا میتونم بگم برای تموم شدن عید امسال لحظه شماری میکردم که شکر خدا تموم شد الانم که عید تموم شده تنها نکته مثبتش اینه لااقل اوشون هستن من میتونم هی بهش غر بزنم، لوس بازی درارم .سر به سرش بذارم که یکم از روزمرگی زندگیم کاسته شه حالا همه اینارو بذاریم کناریه اتفاق خیلی خوبی که چند روزاخیر برام افتاد اینه که من شیش سال پیش یه وبلاگی رو میخوندم که خیلی ناگهانی نویسندش وبلاگو پاک کرد.همیشه برام سوال بود که عاقبت اون ادم چیشد؟ وبلاگ جدیدی نزده؟ به اون هدفی که داشت براش تلاش میکرد رسید یا نه؟ برای همین  یه روز کلی تو همه وبلاگای فارسی سرک کشیدم ولی چیزی پیدا نکردم تا اینکه چندروز بعد خیلی خیلی اتفاقی تو کانال تلگرام یکی از وبلاگ نویسا یه پیامی از کانال دیگه فوروارد شده بوداسم اون کانالو که دیدم چشام برق زد خودش بود.رفتم جوین شدم و مطالبو خوندم و دیدم که به احتمال 90 درصد خود اون ادمه یعنی انقد خوشحااااال شدمانگار مثلا دوست قدیمیمو پیدا کردمهرچند که اون وبلاگ نویس اصن منو نمیشناسه کلا وقتی یه وبلاگی رو یه مدت میخونم، بعد که تعطیل میشه واقعا دلم میگیرهادم عادت میکنه به اون وبلاگالان خیلی از وبلاگ ها هم دیگه کانال تلگرام زدن و اونجا مینویسنولی بازم صفای وبلاگ چیز دیگسالبته ناگفته نماند که خودمم ترجیح میدم اونجا بنویسم و حال ندارم بیام مرورگر باز کنم و وارد وبلاگ شمو این داستانا. ولی همین که وبلاگ نویسا کانال داشته باشن بهتر از اینه که کلا همه چیو تعطیل کنن و ننویسن.یه دوست وبلاگی دیگه هم داشتم که اونم مفقود شده اگه اونم پیدا کنم یا سر راهم قرار بگیره دیگه فک کنم خیلی کاینات دوسم داره

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها